1 maja w Królestwie Trizondalu

Mapa Królestwa Trizondalu - podróżuj z nami!

Gazeta Górnicza, która powstała początkowo tylko jako gazeta dla górników z czasem zaczęła być jedną z bardziej rozpoznawalnych gazet nie tylko w Trizondalu, ale w całym świecie wirtualnym, jednak my nie zapominamy o naszych korzeniach i dlatego z okazji 1 maja – Święta Pracy i Ludzi Pracy specjalnie dla Was stworzyliśmy przewodnik po różnych ciekawych miejscach, gdzie można spędzić ten wielki, o podniosłej atmosferze dzień! Zapraszamy więc z nami do podróżny po Królestwie Trizondalu!

Dzisiaj najlepiej podróżować Kolejami Trizondalskimi TriBahn, które ogłosiły specjalną promocję – otóż każdy, kto jest gdzieś zatrudniony i ma zaświadczenie o zatrudnieniu może po całym Królestwie Trizondalu podróżować za darmo!  Specjalnie w tym celu by ułatwić podróż Ludziom Pracy po Ich Ojczyźnie ułatwiono sposób nabycia biletu za darmo, wystarczy tylko kupić Bilet Dla Trójstrefy, który jest całkowicie darmowy, a podczas kontroli wylegitymować się swoim zaświadczenie o zatrudnieniu lub jeśli podróżujemy w Dalmencji to wystarczy samo zaświadczenie o zatrudnieniu!

OTO SERWIS KOLEI TRIZONDALSKICH: KILKNIJ!

Rottera, Gub. Dalmenckie

Nie od dziś wiadomo, że światową stolicą Ludzi Pracy, Ludzi Czynu i Dobrej Woli jest Rottera, prawdziwie robotnicze miasto Polina. To właśnie tutaj każdego dnia pracują setki tysięcy ludzi by budować Wielki Trizondal – dlatego właśnie od Rottery zaczynamy naszą podróż.

W Rotterze odbywa się Festyn Czerwonego Sztandaru – jednego z niewielu mediów skierowanych do odbiorcy ciężko pracującego. Jednak  przede wszystkim należy tutaj odwiedzić Stadion Węgla i Stali projektu M. Sokołowicza, gdzie trwa akcja popierająca Pakiet Społeczny projektu ministra Hansa zakładający w całym Królestwie pomoc dla przedsiębiorstw, a co ważniejsze wynagrodzenie za aktywność dla Ludzi Czynu!

Trizopolis, Gub. Zongyjskie

Stolica Królestwa Trizondalu nie ma charakteru robotniczego ani nawet takiej atmosfery jednak Człowiek Czynu to nie tylko robotnik, ale tak naprawdę każdy z nas! W związku z tym nie może Was zabraknąć w otwartej dziś dla wszystkich redakcji „Prawdy”, która to przez lata była filarem wolności słowa i demokracji w Królestwie Trizondalu!

Dziś także dni otwarte czekają w Sejmie Wielkim, gdzie przyjęto ustawę konstytucyjną ustanawiającą sprawiedliwe sądownictwo, a co ważniejsze zobowiązano Króla Marcina I do nadania orderów Trizondalczykom zasłużonym w budowie Trizondalu, a których już z nami nie ma.

Merida, Gub. Trilandzkie

Merida to raczej stolica sportu i wypoczynku niż pracy to także tutaj warto się pojawić!  Otóż Hotel „Czarne Złoto” zorganizował dla wszystkich gości darmowe noclegi z wczoraj na dziś i z dziś na jutro!  Za darmo możemy także poprzeglądać nowe mapy powstałe w Instytucie Historii i Kartografii.

Przy ulicy Piłkarskiej 12 , w gmachu Związku Sportowego Rzeczpospolitej warto wziąć udział w debatach dotyczących sportu, między innymi pomysłu organizacji v-mundialu, zawodów w snookera, czy dyskusji o piłce nożnej i naszej lidze (w ostatniej kolejce trenerem kolejki był trener lokalnego zespołu Khatanga Merida – Ferencas Bokassa).

Pięciogród, Gub. Pięciopolskie

Pięciogród to kiedyś była stolica wielkiego, aktywnego państwa wirtualnego, dziś stolica Gubernatorstwa Pięciopolski, gdzie klimat robotniczy jest wciąż żywy.

Swoiste dni otwarte organizuje tam Zenek Cysosz, który zgodził się opisać wszystkie ciekawe aspekty dawnej VRP – oczywiście na indywidualną prośbę i wiadomo, że z pustymi rękami nie wypada!

Reklamy
Categories: RSiT | Dodaj komentarz

Zobacz wpisy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: