Winny szpiegowania wykryty!

Może też być, że szpieg ten to ,,wędrowny v- prowokator”, czyli Reiner Quadil vel Partolesik (b. spodobał mi się zwrot towarzyszy z BRC).

– Weerland

A mnie to pachnie Panem Reiner Quadil zwanym także Portolesem.

– Nikodem

Kilka godzin po publikacji artykułu „Afera szpiegowska z kandydatem na premiera”  do redakcji napłynęło bardzo wiele komentarzy, jeszcze więcej krąży po forach v-świata, na których wstawiono odnośnik do artykułu, a w nich wskazuje się, że sprawcą jest Reiner Quadil.  Premier Tomasz Sokołowicz sprawdził ip obydwu (Quadila i Hartsa) i okazało się, że są takie same. A więc udało się znaleźć człowieka, któremu zależy na niszczeniu tego, co budują inni ludzie, człowieka, który dla własnej zabawy chce knuć i psuć. Mamy nadzieję, że będzie to ostrzeżenie dla innych mikronacji by bacznie obserwować nowych mikronautów, którzy dziwnym trafem wszystko o danej mikronacji wiedzą i nie zadają pytań.

Redakcja chciałaby także przeprosić za skierowanie podejrzeń na Markusa Vilandera, który okazał się niewinny.  W prawdzie w naszym artykule nie padło jednoznacznie, że na 100% to on, to mogło to tak zostać odczytane.  Chcielibyśmy także dokonać sprostowania, co do Genui – gdyż nazwa ta nie padła nigdy wprost z ust  Orleano Hartsa tudzież Reinera Quadila mogliśmy tylko podejrzewać, że o taką mikronację chodziło – nie jest to jak sugerowano nasza nierzetelność czy brak dokładności.  Ważnym faktem jest, że Harts sam zrezygnował z obywatelstwa i odszedł z Trizondalu, natomiast po ujawnieniu sprawy został dziś wydalony na mocy ustawy Sejmu Wielkiego i wszystko odbyło się w granicach i na podstawie prawa.

 

Reklamy
Categories: Trizondal | Tagi: | 20 Komentarzy

Zobacz wpisy

20 thoughts on “Winny szpiegowania wykryty!

 1. A mi o Genui mówił wprost.

 2. Mi mówił, że w jakimś państwie na G i podał kilka nazw.

 3. Nikodem

  Dlatego powinniście najpierw dokładnie sprawdzić, a nie rzucać bezpodstawne oskarżenia.Bo co złego to zaraz Król Markus.

 4. Redakcja uległa ogólnym nastrojom, przykro nam, popełniliśmy błąd. Ale z drugiej strony tylko ten się nie myli, kto nic nie robi.

 5. Markus Vilander

  Przyjmuję Wasze przeprosiny i chciałbym, aby nie oskarżano ludzi zbyt pochopnie, bo to nie robi dobrze Waszemu państwu. 🙂

 6. Weerland

  Gratuluję!
  Dam Redakcji medal!

 7. „Bo co złego to zaraz Król Markus” – chyba sam wyrobił o sobie takie zdanie w v-świecie. 😉
  Poza tym, Marcel przeprosił, ale to nie niszczy moich podejrzeń, że wurstlandczycy raptem, akurat przy tej aferze, zarejestrowali się na forum KT by prowokować. Oprócz tego, podejrzliwe jest, że w pierwszy dzień otrzymał stanowisko w lokalnym parlamencie.

 8. „Przyjmuję Wasze przeprosiny i chciałbym, aby nie oskarżano ludzi zbyt pochopnie, bo to nie robi dobrze Waszemu państwu. :-)” – tak samo, panie Vilanderze, jak twoje ogólne zachowanie (nie mówię o teraz, mówię ogólnie) też nie świadczy zbyt dobrze o KW. 😉

 9. Zaszło nieporozumienie z osobą Markusa Vilandera. Również proszę wybaczyć, jeśli obraziłem go właśnie za ten skandal z Orleano.

  • Markus Vilander

   Również wybaczam, Szanownej Ekscelencji 🙂

 10. Markus Vilander

  „…tak samo, panie Vilanderze, jak twoje ogólne zachowanie (nie mówię o teraz, mówię ogólnie) też nie świadczy zbyt dobrze o KW. ;-)” – wezmę sobie te słowa głęboko do serca, Sokołowiczu i pozwól, że tutaj też uklęknę przed twą niewyobrażalną i niezmiernie ogromną inteligencją. 🙂

  • Pozwalam.
   Jak powiedział mój brat, „To, że Vilander jest niewinny nie znaczy, że nie jest kompletnym kretynem”. 😉

 11. Robert Dąbski

  Gratuluję wyjaśnienia tej sprawy w szybkim tempie !

 12. Marcin Sokołowicz

  To, że Vilander jest niewinny nie znaczy, że nie jest kompletnym kretynem.

 13. Oczywiście władze Trizondalu nie odpowiadają za artykuły w Górniczej i redakcja ponosi odpowiedzialność całkowitą za artykuł. Jeszcze raz przepraszam.

 14. Weerland

  A zauważcioe, że Reiner złożył aż 2 pozwy sądowe w ciągu swego pobytu w Trizondalu.
  Ja w RLS jestem prawie rok i jeszcze nie składałem żadnego.

 15. Kiedy przeczytałem pierwszy artykuł, jakoś mi się też wszystko kojarzyło z Reinerem. Podobnie zachowywał się swego czasu w RWŚ. Przypuszczam więc, ze raczej współpraca z Republiką Genui może się nie udać 😀

  • Robert Dąbski

   Moje podejrzenie na Reinera też były.

 16. Weerland

  Na Rainera wskazuje także to, że we wszystkich państwach chce zajmować się sądownictwem aby stworzyć taki system sądowy, jaki da mu największą władzę

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: