Fala nienawiści i bluzgów

Niestety przez ostatnie dni jesteśmy w Trizondalu świadkami wulgarnych wypowiedzi Markusa Vilandera, który mimo, że już w mikronacjach nie działa, to wciąż lubi obrażać ludzi czy po prostu bluzgać. W związku z tą sytuacją wygłoszono dzisiaj oświadczenie prezydenta, którego przedruk znajduje się poniżej:

Drodzy Obywatele!
Szanowni Goście!

Od jakiegoś czasu jesteśmy świadkami fali nienawiści jaka przetacza się przez nasze forum. Codziennie mamy wątpliwą przyjemność zapoznawać się z kolejnymi wypowiedziami pełnymi przekleństw, zniewag i kpiny ze społeczeństwa trizondalskiego. Autorem tego spektaklu jest niejaki Markus Vilander, który w roku 2011 został już raz wydalony z Trizondalu. Cała ta sytuacja negatywnie rzutuje na nas wszystkich, odbiera nam chęci do pracy na rzecz Ojczyzny, co rozumiem.

Stojąc na straży swojego urzędu podjąłem decyzję o postawieniu wyżej wspominanego pana w stan oskarżenia. Niestety nie mogłem przewidzieć, że z procesu dokona on farsy. Żądanie zmiany oskarżyciela, gdyż obecny jest nieobiektywny czy zarzucanie mi przez jego bliskiego znajomego – Ludwika Bourbona fałszerstwa biletu lotniczego jest na tyle żałosne, że nie wymaga dodatkowych komentarzy.

Mimo wszystko, chociaż Trizondal jest obiektem ataków osób nieszanujący ani nas ani naszego dorobku, o prawie nie wspominając, będę pilnował by nie przekroczono granic i prawo nie zostało złamane z naszej strony. Państwo Trizondalskie ma wystarczające narzędzia prawne by rozprawić się z krzykaczami. Trzeba zauważyć, że w wielu mikronacjach osoba taka zostałaby po prostu zbanowana bez szukania podstaw prawnych. My natomiast dajemy prawo do obrony przed sądem. Co więcej, nawet prawo do odszkodowania. Dlatego zarzuty o stronniczości, układzie itp. są bardzo niesprawiedliwe. Ufam jednak, że nikt nie da się zwieść kłamliwej propagandzie nienawiści, zbyt wiele jest dowodów by zaprzeczyć temu, co wyżej opisałem.

(-) Marcel Hans,
Prezydent Trizondalu

Reklamy
Categories: Trizondal | Dodaj komentarz

Zobacz wpisy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: