Najlepszy bojkot?

warto komentować tylko pochlebne wpisy. Wszyscy lubimy się miziać i łaskotać

… że wirtualni faszyści (i realni pewnie też) chcą ograniczyć wolność słowa i prasy poprzez usuwanie niewygodnych gazet.

Ludwik Bourbon

 wystarczy tych bluzg nie komentować. Nie karmy trolla, zgłodnieje, złagodnieje…

Arkadiusz II Filip von Wettyn

Kto ma z tych dwóch grup rację? Dlaczego grup? Istnieją dwie grupy: grupa osób popierających Królewskie Indagacje (redaktorzy gazety) oraz grupa osób mająca dość tych artykułów. Jeśli więc zostałeś obrażony, zniesławiony, znieważony, wyśmiany, jeśli okazało się, że jesteś k*rwą, k*rwikiem, socjalistą, faszystą, ch*jem, debilem, ciotą itd. to jest to artykuł dla Ciebie. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, to także możesz przeczytać, może dowiesz się czegoś nowego, może…

Bywały dni, że KI zamieszczało pod rząd 3 lub 4 wpisy, w których były same odnośniki do filmików youtube niebędących dziełem żadnego z redaktorów tej gazety. Niestety sprawiło to, że newsy z innych gazet, naprawdę ciekawe i przedstawiające wyniki realnej pracy, nieraz wielogodzinnej, były spychane poza stronę główną Planety już po pierwszym dniu od opublikowania. Niestety, ale nie wszyscy mikronauci wchodzą na Planetę codziennie, czy w ogóle wracają na Polin codziennie, więc byli oni pozbawiani możliwości zapoznania się z rzetelną prasą z ostatnich dni, a właściwie dnia. Wyżej cytowany redaktor KI zaproponował:

Usunięcie KI z Planety to pójście na łatwiznę. Zamiast dodać stronnicowanie na Planecie, aby mozna było znaleźć starsze posty, zamiast dodać filtrowanie gazet, które ma pokazywać a które nie, łatwiej jest usunąć, prawda?

Faktycznie możliwość filtrowania gazet byłaby wspaniała, ale nie ma w tej chwili programisty, który wbudowałby ją w skrypty Planety, a sami autorzy całego zamieszania rzucają jedynie pomysłami/inwektywami (zależy do której grupy się zaliczasz). W związku z tym Marcin Pośpiech – zarządca Planety – zwiększył liczbę wyświetlanych tytułów z 10 do 15. Jest to naprawdę świetna wiadomość, zwłaszcza, że ostatnio spadła liczba filmiko-wpisów. Więc zostaje jeszcze problem inwektyw. Czyż jest to jednak problem? W końcu skończmy z tym łechtaniem, każdy z nas ma w sobie trochę k*rwy? Nie? Kurcze, chyba jednak nie, chyba jednak byłaby to schizofrenia (?). No nie ważne. W każdym razie istnieją osoby, które próbują sobie z tym problemem poradzić komentując artykuły. Niestety żaden komentarz nie przekonał ani autora ani osoby komentujących do racji strony przeciwnej. To jest chyba ślepa uliczka, Drodzy Państwo.

Jak Filip z konopi wyskoczył Królewicz Królestwa Victorii proponując wszystkim przeniesie się tutaj: http://platforma.repvictoria.pl/. Pomysł genialny, czyż nie? Jedyny mankament to taki, że nie ma tam czytnika RSS i trzeba dodawać newsy z panelu tej strony, a więc ich treść jest tylko na serwerze Victorii. Jest to ani praktyczne ani pewne (nie zarzucam nic władzom Victorii, ale kto wie, co będzie jutro). To może powinniśmy zrezygnować w ogóle z Planety? Nie byłoby to zbyt dobre wyjście, jeśli nie będzie żadnej alternatywy, ba byłoby to cofnięcie się w tył o jakieś 5 lat, a to jest w v-świecie wieczność… Chociaż chwileczkę, przecież redaktorzy KI by się ucieszyli, skończyłaby się nagonka (zapewne bezzasadna) na tę gazetę, a cała Planeta byłaby ich.  Więc warto się nad tym zastanowić.

Zdecydowanie mniej energii i czasu wymaga pomysł władcy ZSKHiW by po prostu nie pisać żadnych komentarzy, ale tutaj znowuż będziemy żyli nieuświadomieni, jak bardzo jesteśmy zakłamani i chorzy oraz jakie mamy poglądy polityczne. Kwestia więc tego, do jakiej grupy należymy. Odradzałbym osobom z grupy obrażanych komentowanie, natomiast doradzałbym to grupie popierającej KI.

A w odniesieniu do powyższego mam zaszczyt (albo nieprzyjemność – zależy co wolisz) poinformować, że Markus Vilander został na mocy konstytucji wydalony z Trizondalu. Równocześnie mam nieprzyjemność (albo zaszczyt – zależy co wolisz) poinformować, w związku z powyższym pozostałe mikronacje mogą i powinny się spodziewać gościa….

Reklamy
Categories: Pędzący pociąg | 1 komentarz

Zobacz wpisy

One thought on “Najlepszy bojkot?

  1. Jaskoviakus

    „A w odniesieniu do powyższego mam zaszczyt (albo nieprzyjemność – zależy co wolisz) poinformować, że Markus Vilander został na mocy konstytucji wydalony z Trizondalu. Równocześnie mam nieprzyjemność (albo zaszczyt – zależy co wolisz) poinformować, w związku z powyższym pozostałe mikronacje mogą i powinny się spodziewać gościa….”

    Ech, miałem nadzieję, że poświecicie się dla sprawy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: